Kuidas kaunistada rahakotti decoupage-tehnikas?

Käi ajaga kaasas ja värskenda oma vana rahakott stiilsete kaunistustega. Kui olete valinud välja sobiva kujunduse, tagab Loctite’i kiirliim, et kõik osad saavad kindlalt õigele kohale kinnitatud. Soovitame kasutada liimi Super Attak Power Easy, kuna selle ainulaadne koostis võimaldab liimitavaid pindu korrigeerida, samuti on vähendatud sõrmede kogemata kokkukleepumise oht. Tänu nendele omadustele sobib see liim ideaalselt täpsust nõudvaks tööks. Paikapanduna kuivab mittetilkuv geeljas liim mõne minutiga läbipaistvaks ning moodustab puhta ja nähtamatu liimühenduse. Samuti tagab liimi ülitugev koostis suure vastupidavuse.

Järgige juhiseid:

  1. Veenduge, et rahakoti pind on puhas ja täiesti kuiv.
  2. Pigistage ettevaatlikult tuubi ja kandke kaunistuse ühele poolele väike tilk liimi Super Attak Power Easy.
  3. Vajutage liimiga kaetud kaunistus rahakoti peale. Super Attak Power Easy liimiga on teil nüüd võimalik vajaduse korral liimitavaid pindu korrigeerida, et neid täpsemalt kokku sobitada.
  4. Ärge liigutage liimitavaid pindu enne, kui liim on kuivanud. Üleliigse liimi pärast ei ole vaja muretseda, seda saab kuivanuna hõlpsalt eemaldada (vt 6. punkti).
  5. Enne kasutamist laske liimil vähemalt 1–2 tundi kuivada. Parimate tulemuste saavutamiseks oodake 24h.
  6. Kui pärast kuivamist on näha üleliigset liimi, kraapige see terava noaga ettevaatlikult maha või puhastage atsetooni sisaldavas küünelakieemaldis niisutatud lapiga.
  7. Pärast kasutamist keerake kork kohe tuubile peale ja hoidke liimi püstises asendis jahedas ja kuivas kohas.

Soovitatavad tooted: