Kuidas parandada noa käepidet?

Ainus tööriist, mida vajate purunenud noa käepideme kiireks parandamiseks ja taastamiseks, on Loctite Super Attak Power Flex. See liim säästab teie aega ja raha, mille muidu kulutaksite köögiriistakomplekti uut nuga otsides. Loctite Super Attak Power Flex on mittetilkuv spetsiaalse koostisega geeljas kiirliim, mis kuivab läbipaistvaks ning moodustab tugeva, vastupidava ja nähtamatu ühenduse. 

Järgige juhiseid:

  1. Veenduge, et noa mõlemad osad sobituksid tihedalt kokku ning oleksid puhtad ja täiesti kuivad.
  2. Pigistage tuubi ettevaatlikult ning kandke väike kogus liimi noa põhiosa sisse. Seejärel kruvige või suruge noa mõlemad osad koheselt tugevasti kokku ja hoidke neid liikumatult paigal.
  3. Ärge liigutage liimitavaid pindu enne, kui liim on kuivanud. Üleliigse liimi pärast ei ole vaja muretseda, seda saab kuivanuna hõlpsalt eemaldada (vt 5. punkti).
  4. Enne noa uuesti kasutusele võtmist, laske liimil vähemalt tund aega kuivada. Parimate tulemuste saavutamiseks oodake 24h.
  5. Kui pärast kuivamist on näha üleliigset liimi, kraapige see terava noaga ettevaatlikult maha või puhastage atsetooni sisaldavas küünelakieemaldis niisutatud lapiga.
  6. Pärast kasutamist keerake kork kohe tuubile peale ja hoidke liimi püstises asendis jahedas ja kuivas kohas.

Soovitatavad tooted: