Kuidas parandada arvuti katkist klaviatuuri?

Võite kindel olla, et liimiga Loctite Super Attak Power Easy saate purunenud või murdunud arvutiklaviatuuri klahvid kiiresti ja ülitäpselt jälle kokku liimida. Ülitugev liimliide peab vastu ka pideva kasutamise ja temperatuurimuutuste korral. Liimi ainulaadne koostis võimaldab liimitavaid pindu korrigeerida, samuti on vähendatud sõrmede kogemata kokkukleepumise oht. Mõne minutiga kuivab mittetilkuv geeljas liim läbipaistvaks ning ei jäta liimijälgi ega plekke.

Järgige juhiseid:

1. Veenduge, et mõlemad liimitavad pinnad oleksid puhtad, täiesti kuivad ning sobituksid tihedalt kokku.

2. Pigistage ettevaatlikult tuubi ning kandke ühele liimitava pinna servale ühtlaselt väike kogus liimi Super Attak Power Easy. Seejärel suruge liimitavad pinnad tugevasti kokku. Super Attak Power Easy liimiga on võimalik vajaduse korral liimitavaid pindu korrigeerida, et neid täpsemalt kokku sobitada.

3. Ärge liigutage liimitavaid pindu enne, kui liim on kuivanud. Üleliigse liimi pärast ei ole vaja muretseda, seda saab kuivanuna hõlpsalt eemaldada (vt 6. punkti).

4. Asetage klahv klaviatuuril tagasi oma kohale.        

5. Laske liimil kuivada vähemalt 1–2 tundi. Parimate tulemuste saavutamiseks oodake 24h.

6. Kui pärast kuivamist on näha üleliigset liimi, kraapige see terava noaga ettevaatlikult maha või puhastage atsetooni sisaldavas küünelakieemaldis niisutatud lapiga.

7. Pärast kasutamist keerake kork kohe tuubile peale ja hoidke liimi püstises asendis jahedas ja kuivas kohas.

Soovitatavad tooted: