Kuidas parandada klaasalust?

Liimige klaasialustele kadunud või kulunud kummikaitsmed tagasi, et alused ei kriimustaks ega kahjustaks puidust või klaasist laua pindu. Loctite Super Attak Power Flex on innovaatiline kummilisandiga geeljas kiirliim, mis sobib poorsetele materjalide liimimiseks. Liim on spetsiaalselt välja töötatud, et saavutada tugev, mitterabe ja elastne liimühendus. Tugev mittetilkuv geel kuivab mõne minutiga läbipaistvaks ning tulemuseks on puhas ja kena liimühendus ning äärmiselt vastupidav ja löögikindel liitekoht.

Järgige juhiseid:

  1. Veenduge, et liimitavad pinnad on puhtad, kuivad ja tihedalt kokku sobitatavad.
  2. Pigistage tuubi ettevaatlikult ning kandke väike tilk Super Attak Power Flex liimi ainult ühele kummipadjakesele.
  3. Suruge kummipadjakese liimiga pool klaasialuse põhjale õigesse kohta. Super Attak Power Flex liim võimaldab vajaduse korral padjakest ümber paigutada, et liimitavad pinnad täpsemalt kokku sobitada.
  4. Ärge liigutage liimitavaid pindu enne, kui liim on kuivanud. Üleliigse liimi pärast ei ole vaja muretseda, seda saab kuivanuna hõlpsalt eemaldada (vt 6. punkti).
  5. Laske liimil kuivada vähemalt 1–2 tundi. Parimate tulemuste saavutamiseks oodake enne liimitud eseme kasutusele võtmist 24h.
  6. Kui pärast kuivamist on näha üleliigset liimi, kraapige see terava noaga ettevaatlikult maha või puhastage atsetooni sisaldavas küünelakieemaldis niisutatud lapiga.
  7. Pärast kasutamist keerake kork kohe tuubile peale ja hoidke liimi püstises asendis jahedas ja kuivas kohas.

Soovitatavad tooted: