Kuidas parandada klaasist kannu?

Loctite Super Attak Glass on spetsiaalne liim klaasesemete parandamiseks, mis tagab alati särava tulemuse. Liim moodustab kuivanuna kristallselge liimühenduse, mis on vee- ja nõudepesumasinakindel. Liimliide on märkamatu ja ilma valgete liimijälgedeta ning piisavalt tugev, et pidada vastu temperatuurimuutustele ja vee survele. Loctite Super Attak Glass on välja töötatud liimima kõiki klaasitüüpe: klaas, kristall, värviline klaas, klaasesemed, läbipaistmatu klaas, puhutud klaas. Liimi eriti tugev koostis tagab liimliite väga hea vastupidavuse.

Järgige juhiseid:

  1. Peske katkine koht veega puhtaks (mitte kasutada pesuainet, kuna see mõjutab liimi toimimist) ning kuivatage põhjalikult. Veenduge, et kaks liimitavat pinda on võimalik tihedalt kokku sobitada.
  2. Pigistage tuubi ettevaatlikult ning kandke ühele katkisele osale väike tilk liimi. Suruge liimitavad pinnad koheselt tugevasti kokku ning oodake, kuni liim kuivab.
  3. Ärge liigutage liimitavaid pindu enne, kui liim on kuivanud. Üleliigse liimi pärast ei ole vaja muretseda, seda saab kuivanuna hõlpsalt eemaldada (vt 5. punkti).
  4. Laske liimil kuivada vähemalt 1–2 tundi. Parimate tulemuste saavutamiseks oodake enne liimitud eseme kasutusele võtmist 24h. 
  5. Kui pärast kuivamist on näha üleliigset liimi, kraapige see terava noaga ettevaatlikult maha või puhastage atsetooni sisaldavas küünelakieemaldis niisutatud lapiga.
  6. Pärast kasutamist keerake kork kohe tuubile peale ja hoidke liimi püstises asendis jahedas ja kuivas kohas.

Soovitatavad tooted: