Kuidas parandada pildiraami?

Pange oma mälestused nähtavale kohale. Loctite Super Attak Power Easy liimi eriline koostis annab lisaaega pindade korrigeerimiseks. Sobib ideaalselt parandustöödeks, mis nõuavad hoolikat ja täpset paikaseadmist, nagu näiteks pildiraami parandamine. Lisaks vähendab liimi koostis sõrmede kogemata kokkukleepumise ohtu. Tugev mittetilkuv geelliim kuivab mõne minutiga läbipaistvaks ja moodustab nähtamatu ühenduse. Lõpptulemus on puhas ja kena ning lisaks tagab ülitugev koostis suure vastupidavuse.

Järgige juhiseid:

  1. Veenduge, et liimitavad pinnad on puhtad, kuivad ja tihedalt kokku sobitatavad.
  2. Pigistage tuubi ettevaatlikult ning kandke väike tilk Super Attak Power Easy liimi ainult ühele liimitavatest pindadest. Suruge pinnad koheselt kokku. Super Attak Power Easy liimiga on teil nüüd võimalik vajaduse korral liimitavaid pindu korrigeerida, et neid täpsemalt kokku sobitada.
  3. Ärge liigutage liimitavaid pindu enne, kui liim on kuivanud. Üleliigse liimi pärast ei ole vaja muretseda, seda saab kuivanuna hõlpsalt eemaldada (vt 5. punkti).
  4. 
Laske liimil kuivada vähemalt 1–2 tundi. Parimate tulemuste saavutamiseks oodake enne liimitud eseme kasutusele võtmist 24h.
  5. Kui pärast kuivamist on näha üleliigset liimi, kraapige see terava noaga ettevaatlikult maha või puhastage atsetooni sisaldavas küünelakieemaldis niisutatud lapiga.
  6. Pärast kasutamist keerake kork kohe tuubile peale ja hoidke liimi püstises asendis jahedas ja kuivas kohas.

Soovitatavad tooted: