Kuidas parandada portselankuju?

Hinnalisi antiikesemeid ja sentimentaalseid nipsasjakesi saab purunemise korral lihtsalt parandada. Võite kindel olla, et Loctite Super Attak Liquid kiirliim liimib need puhtalt, kindlalt ja liigse ajakuluta uuesti kokku. Loctite Super Attak Liquid liim sobib ideaalselt näiteks keraamika ja saviesemete puhul, sest selle koostis tekitab välkkiirelt ülitugeva liimühenduse. Kõvenedes kuivab liim mõne hetkega läbipaistvaks ning tulemuseks on vastupidav ja nähtamatu liitekoht.

Järgige juhiseid:

1. Veenduge, et kuju kaks osa sobituksid omavahel tihedalt kokku, oleksid puhtad ja rasvavabad ning täiesti kuivad.

2. Pigistage ettevaatlikult tuubi ja kandke ühele liimitava pinna servale väike ja ühtlane kogus liimi, seejärel suruge mõlemad osad koheselt kokku ja hoidke neid paigal.

3. Ärge liigutage liimitavaid pindu enne, kui liim on kuivanud. Üleliigse liimi pärast ei ole vaja muretseda, seda saab kuivanuna hõlpsalt eemaldada (vt 5. punkti).

4. Laske liimil kuivada vähemalt tund aega enne eseme puudutamist või liigutamist. Parimate tulemuste saavutamiseks oodake 24h.

5. Kui pärast kuivamist on näha üleliigset liimi, kraapige see terava noaga ettevaatlikult maha või puhastage atsetooni sisaldavas küünelakieemaldis niisutatud lapiga.

6. Pärast kasutamist keerake kork kohe tuubile peale ja hoidke liimi püstises asendis jahedas ja kuivas kohas.

Soovitatavad tooted: