Kuidas parandada puidust rongi?

Kui soovite kiiresti parandada lapse puidust lemmikmänguasja, siis Loctite Super Attak Power Easy on töökindel ja universaalne lahendus. Liimi ainulaadne koostis võimaldab liimitavaid pindu korrigeerida ja neid täpselt paika seada, samuti on vähendatud sõrmede kogemata kokkukleepumise oht. Mittetilkuv geeljas liim kuivab läbipaistvaks ning ei jäta liimijälgi ega plekke. Kuivanud liimühendus on väga vastupidav ja talub pidevat kasutamist.


Järgige juhiseid:

  1. 
Veenduge, et liimitavad pinnad on puhtad, kuivad ja tihedalt kokku sobitatavad.
  2. Pigistage tuubi ettevaatlikult ja kandke ühele liimitavale pinnale ühtlane kogus liimi Super Attak Power Easy. Suruge liimitavad pinnad tugevalt kokku. Super Attak Power Easy liimiga on võimalik vajaduse korral liimitavaid pindu korrigeerida, et neid täpsemalt kokku sobitada.
  3. Ärge liigutage liimitavaid pindu enne, kui liim on kuivanud. Üleliigse liimi pärast ei ole vaja muretseda, seda saab kuivanuna hõlpsalt eemaldada (vt 5. punkti).
  4. Laske liimil kuivada vähemalt 1–2 tundi. Parimate tulemuste saavutamiseks oodake enne liimitud eseme kasutusele võtmist 24h.
  5. Kui pärast kuivamist on näha üleliigset liimi, kraapige see terava noaga ettevaatlikult maha või puhastage atsetooni sisaldavas küünelakieemaldis niisutatud lapiga.
  6. Pärast kasutamist keerake kork kohe tuubile peale ja hoidke liimi püstises asendis jahedas ja kuivas kohas.

Soovitatavad tooted: