Kuidas parandada reha?

Loctite kiirliimi abil on võimalik parandada ka suuri esemeid (näit. reha). Reha parandamiseks soovitame kasutada Loctite’i kummilisandiga liimi Super Attak Power Flex, mis on nii ilmastiku- kui ka löögikindel. Liim talub nii temperatuuri äärmuslikku muutumist ja ka pidevat kokkupuudet nii veega kui ka erinevate ilmastikutingimustega. Tänu Super Attak Power Flexi mittetilkuvale koostisele on liimi lihtne peale kanda ja see ei määri. Liim kuivab läbipaistvaks ja moodustab vastupidava nähtamatu ühenduse.

Järgige juhiseid:

  1. Veenduge, et liimitavad pinnad on puhtad, rasva- ja õlivabad ning täiesti kuivad.
  2. Pigistage ettevaatlikult tuubi ja kandke rehaotsa ümbrusele ühtlane kogus liimi. Vajutage rehaots käepidemele ja suruge need tugevasti kokku. Hoidke koos, kuni liim kuivab.
  3. Ärge liigutage liimitavaid pindu enne, kui liim on kuivanud. Üleliigse liimi pärast ei ole vaja muretseda, seda saab kuivanuna hõlpsalt eemaldada (vt 5. punkti).
  4. Laske liimil kuivada vähemalt 1–2 tundi enne reha uuesti kasutamist. Parimate tulemuste saavutamiseks oodake 24h.
  5. Kui pärast kuivamist on näha üleliigset liimi, kraapige see terava noaga ettevaatlikult maha või puhastage atsetooni sisaldavas küünelakieemaldis niisutatud lapiga.
  6. Pärast kasutamist keerake kork kohe tuubile peale ja hoidke liimi püstises asendis jahedas ja kuivas kohas.

Soovitatavad tooted: