Kuidas parandada ehteid?

Pideval kasutamisel lähevad õrnad ehted, nagu näiteks lemmikkõrvarõngad, sageli katki. Selle asemel et need armsad ja sentimentaalsed esemed ära visata, võite Loctite’i liimi abil puhuda neile sisse uue elu ja taas nautida nende kandmist. Liimil Loctite Super Attak Precision on mugav aplikaator, mis sobib väga hästi sellisteks parandustöödeks. Selle abil on lihtne kanda liimi väikestele ja ebakorrapärastele pindadele. Liimi tugev koostis tagab elastse ühenduse, mis kuivab läbipaistvaks ja annab tulemuseks vastupidava nähtamatu liitekoha.

Järgige juhiseid:

1. Puhastage hoolikalt nii kõrvarõnga pind kui ka tagune. Eemaldage igasugune mustus, võimalikud vana liimi jäägid ning veenduge, et pinnad on täiesti kuivad.

2. Kandke kõrvarõnga taguse ühendamiskohale ühtlaselt õhuke kiht liimi. Suruge kõrvarõnga tagune ja kõrvarõngas jälle tugevasti kokku ning hoidke neid koos mõne minuti jooksul.

3. Ärge liigutage liimitavaid pindu enne, kui liim on kuivanud. Üleliigse liimi pärast ei ole vaja muretseda, seda saab kuivanuna hõlpsalt eemaldada (vt 5. punkti).

4. Parimate tulemuste saavutamiseks oodake enne kõrvarõngaste kasutamist vähemalt tund aega või soovitatavalt 24h.

5. Kui pärast kuivamist on näha üleliigset liimi, kraapige see terava noaga ettevaatlikult maha või puhastage atsetooni sisaldavas küünelakieemaldis niisutatud lapiga.

6. Pärast kasutamist keerake kork kohe tuubile peale ja hoidke liimi püstises asendis jahedas ja kuivas kohas.

Soovitatavad tooted: