Kuidas parandada katkist nahkvööd?

Liimiga Loctite Super Attak Power Flex saate kõik oma armsaks saanud esemed ja aksessuaarid ära parandada. Ülitugev kummilisandiga kiirliim sobib väga hästi poorsete materjalide liimimiseks (näit. nahk ja tekstiil). Liim moodustub elastse mitterabeda ühenduse ning sobib seetõttu katki läinud nahkvöö parandamiseks. Super Attak Power Flex on mittetilkuv geeljas kiirliim, mille pealekandmine on lihtne ning ei määri. Liim kuivab läbipaistvaks ning tekib nähtamatu ja väga vastupidav liimühendus.

Järgige juhiseid:

1. Asetage vöö tasasele pinnale. Veenduge, et liimitavad pinnad on puhtad ja täiesti kuivad.

2. Painutage vöö pealmine purunenud kiht tagasi ning pigistage vöö alumise pinna siseküljele ettevaatlikult väike kogus liimi. Liimi väljaimbumise vältimiseks ei tohi liimi kanda liiga serva lähedale.

3. Suruge liimitavad pinnad tugevasti kokku, siluge ja hoidke, kuni liim on kuivanud. Ärge liigutage liimitavaid pindu enne, kui liim on kuivanud. Üleliigse liimi pärast ei ole vaja muretseda, seda saab kuivanuna hõlpsalt eemaldada (vt 6. punkti).

4.  Enne vöö uuesti kandmist laske liimil vähemalt 1–2 tundi kuivada. Parimate tulemuste saavutamiseks oodake 24h.

5. Kui pärast kuivamist on näha üleliigset liimi, kraapige see terava noaga ettevaatlikult maha või puhastage atsetooni sisaldavas küünelakieemaldis niisutatud lapiga.

6. Pärast kasutamist keerake kork kohe tuubile peale ja hoidke liimi püstises asendis jahedas ja kuivas kohas.

Soovitatavad tooted: