Kuidas parandada nahkkotti?

Nahast käekottidega tuleb sageli ette, et pideva kasutamise ja raskete asjade kandmise tõttu rihm kulub ning võib lahti tulla või katkeda. Liimiga Loctite Super Attak Power Flex saab katkenud käekotirihma kiiresti parandada. Ülitugev kummilisandiga kiirliim sobib väga hästi poorsete materjalide liimimiseks (näit. nahk ja tekstiil). Liim moodustab elastse mitterabeda ühenduse ning sobib seetõttu ideaalselt katki läinud koti parandamiseks. Super Attak Power Flex on mittetilkuv geeljas kiirliim, mille pealekandmine on lihtne. Liim kuivab läbipaistvaks ning tekib nähtamatu ja väga vastupidav ühendus.

Järgige juhiseid:

1. Asetage kott tasasele pinnale ning puhastage mõlemad liimitavad pinnad. Enne liimi pealekandmist veenduge, et need on täiesti puhtad.

2. Kandke koti pinnale ja rihmaotsale hoolikalt ühtlane õhuke liimikiht.

3. Suruge pinnad tugevasti kokku ja hoidke, kuni liim on kuivanud.

Ärge liigutage liimitavaid pindu enne, kui liim on kuivanud. Üleliigse liimi pärast ei ole vaja muretseda, seda saab kuivanuna hõlpsalt eemaldada (vt 5. punkti).

4. Enne kasutamist laske liimil vähemalt 1–2 tundi kuivada. Parimate tulemuste saavutamiseks oodake 24h.

5. Kui pärast kuivamist on näha üleliigset liimi, kraapige see terava noaga ettevaatlikult maha või puhastage atsetooni sisaldavas küünelakieemaldis niisutatud lapiga.

6. Pärast kasutamist keerake kork kohe tuubile peale ja hoidke liimi püstises asendis jahedas ja kuivas kohas.

Soovitatavad tooted: